• Typ: Dron
  • Snímač:  1"
  • Hžití:  hobby foto a video

DJI MAVIC 2 PRO - FLY MORE SET - HOBBY DRON

 

DJI MAVIC 2 PRO - FLY MORE COMBO - HOBBY DRON

DJI Mavic 2 Pro je kompaktní dron s 1" CMOS čipem a objektivem Hasselblad 24 mm, který umožňuje fotografovat v rozlišení 20 Mpix a nahrávat ve 4K (30fps)

Nejvyspělejší kvadrokoptéra DJI současnosti. Umožňuje natáčet video v rozlišení až 4K o datovém toku 100 Mb/s a v režimu 10-bit Dlog-M, nebo také 10-bit HDR video (Hybrid Log Gamma). Kamera dosahuje dynamického rozsahu až 14 stop. Kvadrokoptéra je vybavená funkcemi Hyperlapse, QuickShot, ActiveTrack, nebo také novým způsobem komunikace OcuSync 2.0. 10 antikolizních čidel se stará o bezpečnost před nárazem do překážek ve všech směrech. K dispozici je 8 GB interní paměti a k tomu slot na kartu micro SD. Doba letu až 31 minut

BSAH ZÁKLADNÍHO SETU:

Mavic 2 PRO
Výsílač
1x baterie Li-Ion 3850mAh/15,4V
Naníječ 220V
Napájecí kabel 220V
Náhradní sada vrtulí
Kabel na propojení telefonu Lightning
Kabel na propojení telefonu Micro USB
Kabel na propojení telefonu typ-C
Kryt gimbalu
Kabel USB/typ-C
USB adaptér
64 GB micro SD karta
CZ manuál

FLY MORE SET

2x baterie Li-Ion 3850mAh/15,4V
nabíjecí hub pro čtyři baterie
nabíječ do auta
nabíjecí adapter Power Banky
Baroh

Parametry a popis
- Nabíjecí hub zvyšuje efektivitu nabíjení baterií tím, že nabíjí prioritně míň vybité baterie, aby jste co nejdříve mohli létat. 
- Nabíječka do auta Mavic 2 umožňuje nabíjet baterie během jízdy a má maximální výstupní výkon až 80 W a je vybavena technologií nízkonapěťové ochrany, která zajišťuje, že nabíjení nebrání tomu, aby vaše auto normálně nastartovalo.
- Adaptér, který Vám umožní použít baterie, jako power banku. Adaptér má dva USB porty typu A, výstup 10W umožňuje nabít smarhphone využítím 20% kapacity baterie.