Naším motem je:

Profesionální technika pro každého...

Pro obdiv k fotografii a fotografické technice, s využitím individuálního přístupu a dlouholetých zkušeností se Vám snažíme, za přijatelných podmínek, zpřístupnit široké spektrum vybavení, vhodné jak pro ty, co se fotografii živí, tak pro ty, co se ji „pouze“ baví.
Snad každý fotograf sní o tom, vyzkoušet si tu nejlepší dostupnou techniku.  Téměř každý profesionál  při své práci časem  narazí na situaci, kdy nemá ve své brašně  potřebné vybavení. Nejeden fotograf uvítá  možnost vyzkoušet si  objektiv či příslušenství před jeho zakoupením. Ne všem se vyplatí drahou techniku kupovat, když pro ni mají uplatnění jednou či dvakrát za sezonu.  
Pro všechny tyto fotografy, tedy i pro  Vás  je tu FOTORI  půjčovna fototechniky

Pronájem  foto a video techniky

Nabízíme zapůjčení   široké škály   techniky a příslušenství.  Naší specializací je  především pronájem objektivů s bajonetem NIKON,  CANON, SONY, FUJI X a MICRO 4/3. Vyzkoušet si můžete jak světelná pevná skla v rozsahu ohnisek od 8 do 500 mm, tak nejrůznější profesionální i amatérské zoomy až do ohnisek 600mm.  
V naší nabídce dále naleznete těla, blesky, záblesky, stabilizatory, mikrofony, světla   vybavení na transport techniky, jako jsou batohy, brašny a kufry. K dispozici je celá řada stativů včetně hlav a doplňků.  Samozřejmostí je nejrůznější příslušenství, jako filtry, rádiové odpalovače či baterie.  Neomezujeme se však jen na vlastní fototechniku, zapůjčit si můžete také data projektor, sondu pro kalibraci monitorů nebo profesionální termosublimační tiskárnu pro tisk ve fotokoutcích či přímo na  akcích.  Příznivce videa snad potěší LED světla, mikrofony, slidery, nebo video stativy a hlavy značky Manfrotto.  
Nabídku se snažíme neustále rozšiřovat jak po stránce typů, tak i sortimentu. Plánujeme kromě záblesků nabídnout i další vybavení ateliéru,  jako jsou pozadí a přenosné systémy pro jejich uchycení, nejrůznější modulátory světla jako odrazné desky, soft boxy atd

Poradenství

Pokud si nevíte rady s technikou, nebojte se nám napsat o radu. Doporučíme Vám, co si půjčit či koupit a čemu se raději vyhnout.   
Máme za sebou více jak 20 let praxe s  fotoaparátem, stovky nafocených akcí, statisíce pořízených záběrů. Rukama nám prošlo nepřeberné množství nejrůznější techniky. Spoluorganizujeme kurzy pro začínající i pokročilé fotografy. Naší devízou jsou bohaté vlastní zkušenosti především s technikou značek  Nikon, Sigma, Manfrotto či Metz.

Prodej fototechniky

Díky spolupráci s distributory a dovozci fototechniky Vám můžeme nabídnout prodej nového vybavení.  Umíme dodat jak jednotlivé kusy techniky, tak  za zajímavých podmínek zkompletovat nejrůznější sestavy a sety. Nabídnout dokážeme celý sortiment, počínaje těly a objektivy a konče vybavením fotoateliéru.  
Pokud potřebujete poradit a nebo máte zájem o nákup nové fototechniky za zajímavých podmínek, neváhejte nás kontaktovat. Rádi poradíme a nebo zašleme nabídku

Sledujte nás na Facebooku