Manfrotto MB MP-S-50BB, foto batoh

TiskEmail
Stav: 1A - nový, výprodej skladu
Doporučená koncová cena 3590,- Kč
Záruka: 2 roky
Balení: originální
Doprava: PPL 100,- Kč, dobírka +50,- Kč
Daňový doklad s možností odpočtu DPH
Skladem: 2
002_nikon-506.jpg_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_prod
002_nikon-506.jpg_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_prod 002_nikon-506.jpg_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_prod 002_nikon-506.jpg_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_prod 002_nikon-506.jpg_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_prod 002_nikon-506.jpg_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_prod 002_nikon-506.jpg_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_prod 002_nikon-506.jpg_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_product_prod
Prodejní cena2500 Kč
Prodejní cena bez DPH2066 Kč
Popis

Manfrotto Professional Sling 50 MP-S-50BB je speciální batoh na fotoaparát, který pojme nejen profesionální zrcadlovku s battery gripem a připevněným objektivem, ale i další 2 až 3 náhradní objektivy, blesk a nechybí zde ani přihrádka pro tablet či stativ. Skvěle se hodí jak pro náročné profesionály, tak pro nadšené amatéry.

Nekompromisní ochrana

Zavazadlo splňuje normy leteckých společností, takže si jej můžete vzít jako příruční přímo na palubu. Bytelná vícevrstvá konstrukce s Camera Protection System pak nabízí skvělou ochranu pro veškeré cenné vybavení i fotoaparát samotný. Vnitřní prostor si pak můžete sami přizpůsobit za pomoci praktických přihrádek na suchý zip. Při rozmarech počasí pak můžete využít speciální nepromokavou pláštěnku.

Hlavní přednosti:

Velký úložný prostor
Pojme zrcadlovku s veškerým vybavením
Prostor na notebook a stativ
Nepromokavá pláštěnka
Velikost palubního zavazadla
Maximální ochrana

 

Parametry a specifikace
Vnitřní výška 370 mm
Vnitřní šířka 270 mm
Vnitřní hloubka 180 mm

 

"The Sling Bag 50 is a professional sling designed to hold a pro DSLR with battery grip and 70-200 F/2.8 lens attached, 2-3 extra lenses, a tablet, tripod and more. It features the CPS - Camera protection System - and the Exo-tough multi-layered construction to give the maximum protection.

SKU MB MP-S-50BB
Type of Gear Medium level DSLR, Professional DSLR
Number of Lenses 4
Tripod Connection yes
Colour Black
Material Synthetic Fabric
Collection/Series Professional
External Height 41 cm
External Length 28 cm
External Width 26 cm
Internal TOTAL Height 37 cm
Internal TOTAL Length 27 cm
Internal TOTAL Width 18 cm
Laptop Compartment Height 37 cm
Laptop Compartment Length 27 cm
Laptop Compartment Width 2 cm

Get in Touch With the Latest From Manfrotto"

Užití
FOTO , VIDEO
Kategorie zboží
A - faktura odečet DPH - nová technika