FOTORI | Půjčovna Foto a Video techniky | Nikon | Canon | Sony | Fuji | Sigma | Manfrotto| Tamron

Co nabízíme...

Pronájem fotoaparátů 

Půjčovna nabízí pronájem profesionálních fotoaparátů značek Nikon, Canon, Sony, Fujifilm, Panasonic a Olympus, .

Rezervovat  fotoaparát »

 

 

Půjčení stativů

V nabídce půjčovny  naleznete stativy značky Manfrotto a to jak klasické třínohé, tak i monopody  a videostativy. Samozřejmostí jsou i třícestné, kulové a video hlavy.

  Rezervovat stativ »

 

Pronájem objektivů 

Půjčovna nabízí k zapůjčení objektivy a telekonvertory s bajonetem Nikon F,    Canon EF a  EF-S, Sony E, Fuji X a Micro 4/3  v rozsahu ohniskové vzdálenosti 8 až 600 mm. Zapůjčit si můžete jak profesionální  pevná skla a zoomy, tak i univerzální a speciální objektivy  jako jsou makro objektivy či  rybí oka.

Rezervovat objektiv »

Transport  - Brašny, batohy a kufry

Nabízíme k pronájmu  malo i velkokapacitní fotografické brašny, batohy a kufry vhodné pro přepravu fototechniky v náročných podmínkách a na cestách. Velkokapacitní kufry a brašny vám umožní přepravovat kompletní foto vybavení a ochránit ho před poškozením.Batohy umožní snadné nošení na cestách.

 Rezervovat brašnu »

 

Světlo  - Zapůjčení Blesků, záblesků,  světel, odrazných desek...

Půjčovna Fototechniky nabízí pronájem systémových blesků pro Nikon a Canon, podporující režim bezdrátového ovládaní. V naší nabídce najdete také zábleský,   trvalá LED světla určená jak pro fotografování, tak pro natáčení videa. K dispozici jsou i rádiové odpalovače, odrazné desky, softboxy a další modulátory světla.

Rezervovat blesk/světlo »

Pronájem příslušenství  pro FOTO a VIDEO 

Půjčovna Fototechniky  Vám poskytne  celou řadu příslušenství jako jsou GPS modul, CPL a ND  filtr, baterie, data projektor, popruhy pro nošení fotoaparátů, drátěné či bezdrátové spouště, mikrofon. Celou řadu drobností máme k dispozici ikdyž nejsou přímo v nabídce na webu..

  Rezervovat příslušenství »

 

Vybavení atelierů

Nabízíme vybavení pro domácí nebo mobilní ateliée. Můžete půjčit například  stojan pro uchycení fotopozadí, vinylová a látková fotopozadí, prosvětlovací či klíčovací pozadí.   K dispozici je u řada praktickéhopříslušenství. 

Rezervovat vybavení atelieru »

Tisk

Pronajmout si můžete i profesionální termosublimační tiskárnu DNP DS620 či amaterskou Canon Selphy.  Tiskárný jsou vhodné  pro tisk ve fotokoutcích, na party, plesech a podobných akcích. Tisk je možný ve formátech 9x13, 10x15, 13x18,  15x20 cm.

  Rezervovat tiskárnu »

 

fotori  VŽDY NĚCO NAVÍC... 

Nenašli jste to co potřebujete?  Nezoufejte a napište nám. Pokud to bude v našich silách pokusíme se, Vámi požadované vybavení zajistit ve spolupráci s našimi partnery.