Popruhy FOTOSPEED

in Blog

Rychloupínací popruhy FOTO SPEED

Systém závěsných popruhů  GGS Fotospeed pro bezpečné nošení a snadnou manipulaci s fotoaparátem.

 

Popruh pro fotografa v pohybu

Pokud jste při fotografování často v pohybu jistě chcete,  aby váš  fotoaparát nevisel jen tak volně na popruhu, ale přitom aby byl stále pohotově připravený - ať už fotíte svatby, reportáže,  šplháte po skále, jedete na kole nebo jen chodíte po krajině. Všestranný závěsný systém GGS Fotospeed s rychloupínacími popruhy může zásadně změnit způsob jakým nosíte fotoaparát a usnadni vám tak pořízení řady snímků. Systém Fotospeed Nabízí skvělou stabilizaci a pohodlí při různých pohybových aktivitách, odpojení a připojení fotoaparátu je rychlé a snadné.

    

 

V čem je systém fotospeed jiný

Běžný popruh na krk postačí nanejvýše tehdy, pokud stojíte nebo jdete. Ale i tehdy má sklon se více či méně houpat a narážet do vás. Při předklonění či pokleknutí  může volně zavěšený fotoaparát snadno narazit do země či jiné překážky. 

V případě použití systému Fotospeed drží fotoaparát při transportu sále na svém místě, přičemž je připraven k okamžité akci. 

Popruh je fixován na rameni  a tak nedochází k jeho posouvání. Přezky a závěsný systém jsou koncipovány tak, že nedochází k jejich přetáčení a zablokování fotoaparátu na popruhu.

Důležitým aspektem při delším fotografování je i vlastní pohodlí fotografa. Díky měkké a široké ramenní vycpávce systému Fotospeed vás nebude nic tlačit ani dřít a zároveň se  díky zajišťovacímu mechanismu - nebude fotoaparát při pohybu houpat a otloukat vás.

   

STABILITA
- Odjištění / zajištění jediným stiskem
- Zajištění brání nežádoucímu pohybu fotoaparátu po popruhu
- Ruce jsou volné

BEZPEČNOST
- Masivní karabina z kvalitní slitiny
- Bezpečný zajišťovací zámek, zdvojené jištění.
- Snadné zajištění pojistným šroubem

PRAKTIČNOST
- Délkově nastavitelný popruh
- Upínací destička kompatibilní s úchyty Arca-Swiss
- pohodlný a pružný náremenník

VOLNÉ RUCE JEDINÝM STISKEM
- Fotoaparát můžete na popruhu zafixovat v určité pozici, takže drží na svém místě, i když se fotograf pohybuje - není nutno fotoaparát přidržovat rukou.

Video prezentace:

 

 Nabídka modelů a ceník

 

Zboží je z oficiální  české distribuce se 2 letoru zárukou.

Cenu jsou včetně poštovného v rámci ČR

Dodávka zboží do 3 dnů.

Objednávky

Objednávky zasílejte na email

 

 

Stránky  výrobce:

http://www.ggsfoto.com/products/